בס"ד

יוסי תקשורת – נעים להכיר

ברוכים הבאים ליוסי תקשורת, ספק התקשורת המוביל בנטפרי. דרכנו תוכלו להתחבר לרשת המסוננת והמהודרת של נטפרי וליהנות מרשת מהירה ויציבה, במחיר נוח עם שירות מסור, אנושי ומקצועי. יוסי תקשורת בע"מ הינה ספקית תקשורת רשמית בישראל המאושרת לאספקת תקשורת קווית וסלולרית וגאה להיות המובילה ברשת נטפרי, ולספק אינטרנט מהיר וכשר מבלי להתפשר על שירות מושלם ובגובה העיניים.

החזון שלנו הוא להביא סטנדרט שירות מעולה ולהנגיש את כל שירותי האינטרנט הכשר לכולם, גם למי שחסר רקע טכנולוגי. המחויבות שלנו לשירות מלא ואנושי פירושה שאנחנו תמיד כאן כדי לעזור, בין אם יש לכם שאלה טכנית או זקוקים לעזרה עם החיבור שלכם, הצוות הידידותי והמקצועי שלנו כאן כדי לסייע לכם. הצוות שלנו מורכב כולו מאנ"ש המשתמשים בעצמם אך ורק בנטפרי, כך אנו דוברים את 'השפה' של נטפרי ויודעים לסייע ולייעץ מתוך היכרות אישית.

כחלק מחזון זה ומתוך חיבור איתן שלנו לשטח ולמציאות המשתנה, אנו עמלים כל העת על יצירת מוצרים חדשים ומציאת פתרונות מקיפים למגוון רחב של צרכים. אנו מהווים שותפים נאמנים למוסדות ולקהילות רבות ופועלים יד ביד כדי לספק את הפתרונות הטכנולוגיים הטובים ביותר.

כחלק מכך יצרנו את הנטסטיק הכשר הראשון – נטסטיק K – שגרף תשבחות רבות הן מאנשי מקצוע ורבנים שהתרשמו מרמת התכנות והכשרות והן מהמשתמשים הרבים החווים מהירות גלישה מצויינת וכשרות ללא פשרות.

יוסי תקשורת נטפרי

קצת על נטפרי

נטפרי היא טכנולוגיית סינון מהודרת מהמתקדמות ביותר ומשתמשת בתהליכים היברידיים – אנושיים ורובוטיים – כדי לסנן את תעבורת האינטרנט, על מנת לוודא ולהבטיח את ניקיון התכנים – הן מבחינת צניעות והן מבחינת התוכן, כך שיהיה ראוי לבוא בבית חרדי הירא לדבר ה'. תוכלו לבקר באתר הבית של נטפרי בכתובת www.netfree.link או לקבל ידע רב ומדריכים שונים במאגר המידע המתעדכן ויקי-נטפרי בכתובת www.netfree.link/wiki.

שיטת העבודה של נטפרי היא סינון ברמת הספק, כלומר שתעבורת האינטרנט עוברת דרך שרתי החברה ומגיעה אליכם כשהיא מסוננת. כך שכל מחשב נוסף שתחברו לרשת זו, יגלוש גם הוא ברשת הכשרה והמסוננת ללא חשש. לכן, כדי להתחבר לרשת הכשרה והמהודרת של נטפרי, עליכם להתחבר לספקית תקשורת התומכת בטכנולוגיה של נטפרי. יוסי תקשורת גאה להיות הספקית המובילה המספקת אינטרנט מהיר, יציב וכשר מבלי להתפשר על שירות מושלם ובגובה העיניים. תוכלו לקרוא את הביקורות החיוביות של לקוחותינו: https://did.li/yossi-tikshoret-reviews.

צוות התמיכה של יוסי תקשורת

דרכים ליצור איתנו קשר:

מחלקת התמיכה בשלוחה #2 | מחלקת המכירות בשלוחה #3 | מחלקת הנהלת החשבונות בשלוחה #4

אנו מספקים מענה רחב, במחלקת המכירות החל מ-9:00 בבוקר ועד השעה 19:00 בערב, ובמחלקת השירות והתמיכה מ-8:00 בבוקר ועד השעה 21:00 בלילה.

אם יש לכם שאלות נוספות, הערות או הארות – אנחנו ממש נשמח לשמוע.

תמיד פה לשירותכם –

צוות יוסי תקשורת.

דילוג לתוכן