רמה חדשה של 
איכות
מהירות
כשרות

להתחבר עם נטפרי מכל מקום

עם נטסטיק K הכשר תוכלו לגלוש ברשת נטפרי מכל מקום וליהנות מקליטה יציבה במיוחד ומהירות גבוהה בכל זמן הנטסטיק הכשר פותח במיוחד למשתמשי נטפרי כדי להבטיח התחברות קלה ומהירה, הממשק כולו בעברית וידידותי למשתמש הנטסטיק הכשר פועל באמצעות סימים ברשת נטפרי בלבד של כל ספקיות התקשורת התומכות ברשת נטפרי כדי שתהיו בטוחים שזה נטפרי!
נטסטיק כשר

כשרות

מהירות

נגישות

איכות

כשרות

טכנולוגיית הכשרות המתקדמת פותחה על ידי יוסי תקשורת, בשיתוף פעולה עם נטפרי, כדי ליצור את הנטסטיק הכשר הראשון.

הפיתוח הבלעדי של הנטסטיק מבטיח שתמיד תוכלו לגלוש רק באמצעות סימים כשרים של נטפרי, של כל ספקיות התקשורת התומכות ברשת הסינון האיכותית "נטפרי".

מהירות

עם נטסטיק K הכשר תוכלו לגלוש ברשת נטפרי מכל מקום, וליהנות מקליטה יציבה במיוחד ומהירות גבוהה בכל זמן.

הנטסטיק תומך בכל התדרים מדור 3 ובעל תמיכה מורחבת בתדרים מדור 4, מה שמעניק אפשרויות גלישה מהירות במיוחד.

נגישות

נטסטיק K הכשר פותח במיוחד עבור משתמשי נטפרי, כדי להבטיח התחברות קלה ומהירה. הממשק כולו בעברית וידידותי למשתמש.

איכות

נטסטיק K הכשר מיוצר על ידי החברה הבינלאומית המפורסמת "ZTE", ומורכב מרכיבים חדישים ומתקדמים, המספקים נטסטיק איכותי שישרת אתכם לאורך זמן וללא תקלות.

נטסטיק (או מודם סלולרי) הוא מכשיר קטן שנראה כמו USB המחבר אתכם לרשת האינטרנט כאשר אתם מחברים אותו למחשב.

המודם מתחבר לרשת הסלולרית באמצעות כרטיס סים, ומאפשר חיבור לרשת נטפרי בצורה חלקה, גם כאשר החיבור הקווי בעייתי או לא קיים.

ניידות. חיבור באמצעות נטסטיק מאפשר לכם לעבוד מכל מקום; אם אתם רוצים לעבוד מהבית, אם אתם רוצים לעבוד עם מחשב נייד בסלון, ברכבת או באוטובוס – מצאתם את הפתרון המושלם עבורכם.

מחיר. חיבור באמצעות סים סלולרי ונטסטיק, זול יותר בתשלום החודשי לעומת חיבור קווי. אם אתם צריכים רק להתכתב במייל או להיכנס לבנק, אין צורך שתתקינו בבית תשתית יקרה יותר! שלמו מחיר נמוך עבור חבילה סלולרית.

זמינות. לשימוש בנטסטיק וסים סלולרי אין צורך בהתקנות מורכבות או בציוד נוסף. רק מכניסים את הנטסטיק למחשב או לחשמל ואפשר להתחיל לעבוד.

נטסטיק K מביא איתו בשורה גדולה בכמה אופנים:

ראשית מבחינה כשרותית; בדומה למהפכת הטלפון הכשר שעמלו עליו גדולי הדור לפני כ-20 שנה, הנטסטיק הכשר מאפשר חיבור באמצעות סים שמסונן על ידי נטפרי בלבד. כך ניתן להבטיח שתמיד הגלישה תהיה שמורה באמצעות נטפרי.

בנוסף, נטסטיק K הכשר מתקדם במיוחד ומספק את כל מה שצריך מנטסטיק ויותר: הוא מהיר במיוחד, יש לו קליטה מעולה, הממשק כולו בעברית והוא מותאם בדיוק למשתמשי נטפרי.

נטסטיק K כשרות

יש לך שאלות נוספות?
אנחנו כאן!

דילוג לתוכן