רמה חדשה של 
איכות
מהירות
כשרות

להתחבר עם נטפרי מכל מקום

עם נטסטיק K הכשר תוכלו לגלוש ברשת נטפרי מכל מקום וליהנות מקליטה יציבה במיוחד ומהירות גבוהה בכל זמן.

הנטסטיק הכשר פותח במיוחד למשתמשי נטפרי כדי להבטיח התחברות קלה ומהירה, הממשק כולו בעברית וידידותי למשתמש.

הנטסטיק הכשר פועל באמצעות סימים ברשת נטפרי בלבד מכל ספקיות התקשורת התומכות ברשת נטפרי, כדי שתהיו בטוחים שזה נטפרי!

נטפרי יוסי תקשורת

נטסטיק K כשר. כולנו מגיעים למצבים שבהם אנחנו צריכים גישה לאינטרנט, אבל לא רוצים שהמחשב הביתי שלנו יהיה מחובר לרשת באופן חופשי, גם אם יש בו הגנה. כולנו גם מגיעים למצבים שבהם חיבור האינטרנט במשרד איטי ומתיש, וכל מה שרצינו זה בסך הכל לשלוח מייל אחד עם כמה תמונות. את החלל הזה אנחנו ממלאים, עם נטסטיק K כשר במסלול נטפרי, שעונה לכם על כל הדרישות.

מה זה בכלל נטסטיק? נטסטיק (או מודם סלולרי) הוא מכשיר קטן שנראה כמו USB שמחבר אתכם לרשת האינטרנט כאשר אתם מחברים אותו למחשב. המודם בעצם מתחבר לרשת הסלולרית באמצעות כרטיס SIM, ואחר כך מתחבר לרשת האינטרנט בצורה חלקה, גם כאשר החיבור הקווי בעייתי או לא קיים.

למה צריך נטסטיק?

ברגע שיש לכם נטסטיק, החיים שלכם קלים הרבה יותר: זמינות. נגמר המרדף אחרי ה-Wi-Fi! מהיום אתם יכולים לעבוד עם חיבור נטסטיק בכל מקום; אם אתם רוצים לעבוד מהבית, אם אתם רוצים לעבוד עם מחשב נייד בסלון, ברכבת או באוטובוס – מצאתם את הפתרון המושלם עבורכם. יציבות. אם נמאס לכם שהחיבור לרשת נופל כל כמה דקות – לכו על נטסטיק, שמבטיח לכם גלישה יציבה ורציפה, ללא נפילות או ניתוקים. בטיחות. אין צורך יותר לשמור את הסיסמאות כדי שהילדים לא יגלו; פשוט מוציאים את הנטסטיק מהמכשיר, והוא חוזר להיות בטוח לשימוש עבור ילדינו, ללא שום גישה לאינטרנט. אמינות. אתם לא צריכים לחכות שעתיים על הקו עם בזק רק כדי לקבל טכנאי לעוד חודש, יוסי תקשורת מספק לכם תמיכה טכנית מלאה. מחיר. במקום לשלם כמה מאות שקלים בכל חודש גם על סים וגם על חיבור רשת, שלמו מחיר נמוך יותר עבור חבילה אחת, שתכלול בתוכה גם סים, גם אינטרנט וגם סינון איכותי של נטפרי.

למה חשוב להתחבר דווקא עם
נטסטיק כשר?

כשרות.

טכנולוגיית הכשרות המתקדמת פותחה על ידי יוסי תקשורת, בשיתוף פעולה עם נטפרי, כדי ליצור את הנטסטיק הכשר הראשון. הפיתוח הבלעדי של הנטסטיק מבטיח שתמיד תוכלו לגלוש רק באמצעות סימים כשרים של נטפרי, מכל ספקיות התקשורת התומכות ברשת הסינון האיכותית "נטפרי".

מהירות.

עם נטסטיק K הכשר תוכלו לגלוש ברשת נטפרי מכל מקום, וליהנות מקליטה יציבה במיוחד ומהירות גבוהה בכל זמן. הנטסטיק תומך בכל התדרים מדור 3 ובעל תמיכה מורחבת בתדרים מדור 4, מה שמעניק אפשרויות גלישה מהירות במיוחד.

איכות.

הנטסטיק K הכשר מיוצר על ידי החברה הבינלאומית המפורסמת "ZTE", ומורכב מרכיבים חדשניים ומודרניים, המספקים נטסטיק איכותי שישרת אתכם לאורך זמן וללא תקלות.

נגישות.

הנטסטיק הכשר פותח במיוחד עבור משתמשי נטפרי, כדי להבטיח התחברות קלה ומהירה. הממשק כולו בעברית וידידותי למשתמש.

יש לך שאלות נוספות? רוצה לדבר איתנו? אנחנו פה!

דילוג לתוכן